سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، جواب تست دادگاه انلاین بربستر شبکه همراه اول موافقت آمیر بود در 2 ماه قبل منتشر شده است .
»   اقتصادی, شهرستان سردشت, گفتوگو  »   نخستین جمعه بازار شهرستان بانه در شهر کانی سور افتتاح می شود
1,091 views
۱۲ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۲۵
نخستین جمعه بازار شهرستان بانه در شهر کانی سور افتتاح می شود

شهردارکانی سور

نخستین جمعه بازار شهرستان بانه در شهر کانی سور افتتاح می شود

شهرداری کانی سورازاحداث بازارچه محلی در این شهر خبرداد

شهردار کانی سور با اشاره به اینکه نخستین جمعه بازار بانه در شهر کانی سور افتتاح می شود گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر کانی سور به عنوان پل ارتباطی شهرهای سردشت و ربط در آذربایجان غربی و همچنین سقز و بانه در کردستان این شهر ظرفیت خوبی را برای ایجاد جمعه بازار دارا است.به گزارش نالوس باس ابراهیم حیدری درگفتگوی تلفنی با نالوس باس گفت:شهرداری کانی سور در راستای تسهیل در داد و ستد و همچنین تهیه وسایل مورد نیاز شهروندان و ساکنین روستاهای همجوار اقدام به احداث بازارچه محلی در این شهر کرده است.

شهردارکانی سورضمن تقدیر وتشکراززحمات شورای اسلامی این شهر افزود مجوزلازم جهت احداث بازارچه محلی یا (بازار دوآب )توسط شورای اسلامی اخذ گردیده است واین بازار درروزجمعه بصورت بازار هفتگی جهت معاملات دواب ومحصولات کشاورزی و لبنیاتی مردم شریف منطقه درمکانی بسیار مناسب احداث گردیده است

شهردارکانی سوروسایلی را که در این جمعه بازار ارائه می شود را برشمرد و اظهار کرد: در جمعه بازار شهر کانی سور اقلامی همچون محصولات کشاورزی، لبنیاتی، کالاهای مصرفی خانوار شامل مرغ محلی، تخم مرغ، پنیر ارائه و همچنین بازار دست فروشان نیز در آن فعالیت می کند.

وی با درخواست از فعالین این عرصه در شهرهای سردشت، ربط پیرانشهر اشنویه و بانه افزود: شهرداری بابت ورود و مستقر شدن فروشنده ها و خریداران هیچ وجهی را دریافت نمی کند و همشهریان جهت ارائه محصولات و خدمات خود از هر صنفی می توانند محصولات خود را ارائه دهند.

شهر کانی سور با جمعیت ۲ هزار نفر در مرکزیت بخش نمشیر شهرستان بانه در استان کردستان قرار دارد در واقع این شهر مسیر مواصلاتی دو استان آذربایجان غربی و کردستان است.

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم اقتصادی  , شهرستان سردشت  , گفتوگو

نخستین جمعه بازار شهرستان بانه در شهر کانی سور افتتاح می شود
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دستورالعمل خرید و فروش ارز به صورت اسکناس توسط شبکه صرافی های مجاز را ابلاغ کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برای تامین کالاهای اساسی مردم با ارز دولتی، ۱۳ میلیارد دلار از محل درآمد ارزی تخصیص یافت.
تاکنون یک ریال از خزانه برای هدفمندی یارانه ها برداشت نشده درحالی که پارسال 130 هزار میلیارد ریال برای هدفمندی یارانه ها از خزانه برداشت شد.
استاندارآذربایجان غربی:تمام تلاش خودرابرای رفع مشکلات اقتصادی این استان بکارخواهم گرفت
ستاندار آذربایجان غربی به بازدیدهای خود از واحدهای تولیدی استان هم اشاره و خاطرنشان کرد: طی مدتی که در استان حضور دارم از تعدادی از واحدهای تولیدی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنها ...
احتمال اختلال در نرم‌افزار پست‌بانک‌ به دلیل ارتقای سیستم
برای بهبود کیفیت خدمات و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان در شعب و باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی سراسر کشور، سامانه جامع این بانک ارتقا یافته و طی روزهای آینده احتمالاً به طور موقت دچار اختلال شود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.