سه شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، جواب تست دادگاه انلاین بربستر شبکه همراه اول موافقت آمیر بود در 3 ماه قبل منتشر شده است .
»   سلامت  »   مصرف مواد مخدر برای تمرکز در شب امتحان عوام فریبانه است
1,039 views
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۱۸
مصرف مواد مخدر برای تمرکز در شب امتحان عوام فریبانه است

معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر:

مصرف مواد مخدر برای تمرکز در شب امتحان عوام فریبانه است

معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر، شیوع استفاده از مواد مخدر جدید و صنعتی را در جامعه نگران کننده دانست و گفت: تبلیغ برخی افراد سودجو مبنی بر مصرف این گونه مواد برای تمرکز در شب امتحان، دامی بیش نیست

به گزارش ایرنا پرویز افشار، یکشنبه در همایش دانشجویی همیاران سلامت با رویکرد پیشگیری از مصرف دخانیات در دانشگاه شیراز، اظهار داشت: مصرف این مواد در درازمدت علاوه بر وابستگی و اعتیاد، عوارض جبران ناپذیری به دنبال دارد

وی، تعداد مواد مخدر جدید و صنعتی شناسایی شده در کشور را ۵۰۰ نوع بیان کرد و افزود: ‌این قبیل مواد اعم از اینکه در قالب قرص و یا گیاهان دارویی در اختیار افراد قرار گیرد، نباید مصرف شود چرا که گیاهان دارویی را فقط با تجویز پزشک متخصص و از داروخانه ها باید تهیه کرد.
افشار اظهار کرد:‌ مواد مخدر صنعتی علاوه بر وابستگی شدید می تواند تخریب شدید جسمی و روانی را در پی داشته باشد.
معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر، تقویت مهارت آموزی دانشگاه ها به دانشجویان درباره آثار سوء مصرف مواد مخدر را خواستار شد و گفت:‌ محیط دانشگاه با وجود همه اندوخته هایی که به دانشجویان منتقل می کند در ایجاد مهارت و توانایی در دانشجویان، به شیوه ای مطلوب عمل نکرده است.

** اجرای طرح دانشگاه عاری از دخانیات در دانشگاه ها
مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز در این همایش بیان کرد: طرح دانشگاه عاری از دخانیات هم اینک در این وزارتخانه در حال تدوین است تا از اول مهرماه ۹۵ اجرایی شود.
حمید یعقوبی افزود:‌ در قالب این طرح، مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها برای ارائه خدمات ترک سیگار به دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه تجهیز می شوند.
مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: همچنین در قالب این طرح و با آموزش دانشجویان، کارکنان و استادان، افرادی که سیگار مصرف می کنند به ترک سیگار ترغیب می شوند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس نیز در این همایش گفت: ‌عدم حساسیت مردم وبرخی از مسئولان نسبت به حوزه مواد مخدر یکی از حلقه های مفقوده ماست.
محمدرضا ابراهیمی اظهار کرد: هنوز به این نتیجه نرسیده ایم که مواد مخدر یک تهدید بزرگ است و تنها به دادن آمار بسنده می کنیم.
جشنواره دانشجویی یک روزه همیاران سلامت با رویکرد پیشگیری از مصرف دخانیات با محورهای پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر، روان گردان ها و دخانیات، عوارض و پیامدهای سوء مصرف مواد اعتیادآور و نقش همیاران سلامت روان در پیشگیری از اعتیاد عصر امروز (یکشنبه) به کار خود پایان داد.

https://telegram.me/nalosbas

https://telegram.me/nalosbas

ایرنا

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم سلامت

آدامس قورت دادن بسیارخطرناک است
- حتما شما هم از زمان کودکی هشدارهای مختلفی درباره مضرات قورت دادن آدامس شنیده‌اید و حتی بعضی‌ها گفته‌اند که آدامس 7 سال در معده‌تان باقی می‌ماند! اما این حرفها چقدر واقعیت دارد؟
حمایت ۱۷۰۰هزارتومان اززوجین نابارور
دکتر ایرج حریرچی روز دوشنبه در نشست خبری به موضوع تقاضای القایی در افزایش بار مراجعات به مراکز درمانی اشاره کرد و گفت: در سال گذشته شاهد افزایش ۴ درصدی بار مراجعات به بیمارستان های دانشگاهی و دولتی بودیم که ناشی از عوامل گوناگونی بوده است.
ناسابرای تعیین نیازهای پزشکی فضانوردان درفضا بیمارستان می سازد
گروهی از کارشناسان برای تعیین نیازهای پزشکی فضانوردان در حال همکاری با ناسا هستند. آنها با شناخت نیازهای فضانوردان در فضا و ایجاد شرایطی برای اقدامات اضطراری می‌خواهند نیازهای آنها را در سفرهای بلند مدت فضایی برطرف کنند.
هشدار درباره خواب‌آلودگی بی‌موقع مردها
محققان دریافته‌اند که احساس خستگی زودهنگام در مردان می تواند از علائم هشدار دهنده اصلی ابتلا به پرفشاری خون باشد. این مطالعه تازه نشان می دهد مردانی که در ابتدای شب به خواب می روند، بیش از دیگران در معرض ابتلا به پرفشاری خون هستند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.