پنجشنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۹

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، جواب تست دادگاه انلاین بربستر شبکه همراه اول موافقت آمیر بود در 2 ماه قبل منتشر شده است .
»   سیاسی واقتصادی  »   هاینون:برد موشکهای کروز ایران باید محدود شوند
675 views
۳ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۵۲
هاینون:برد موشکهای کروز ایران باید محدود شوند

جلسه مجلس نمایندگان آمریکا درباره ایران

هاینون:برد موشکهای کروز ایران باید محدود شوند

هاینون به عنوان سخنران اول در این جمع با ادعای اینکه نگرانی‌های جدی درباره توافق هسته‌ای ایران وجود دارد، گفت باید سیستم راستی‌آزمایی سخت‌تری درباره بندهای توافق اجرا شود.

به گزارش نالوس باس به نقل از خبرگزاری فارس کمیته فرعی امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه برای بررسی سیاست این کشور در قبال ایران تشکیل جلسه داد.در این نشست که با عنوان «تصمیم رئیس‌جمهور در مورد ایران: گام بعدی» برگزار شده، «اولی هاینون» رئیس اسبق بخش پادمان‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و کارشناس کنونی اندیشکده محافظه‌کار «بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها، «مارک والاس» عضو بنیاد ضدایرانی «متحد علیه ایران هسته‌ای» و «فیلیپ گوردون» عضو اندیشکده شورای روابط خارجی ایالات متحده به عنوان کارشناس حضور دارند.

وی سپس ۶ پیشنهاد برای این سیستم ارائه کرد:

۱- گزارشات فصلی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره اجرای توافق باید تقویت شود.

۲- آژانس باید تحقیقات درباره ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته‌ای ایران را ادامه دهد.

۳- برجام و توافقات مرتبط باید درباره تمام مکان‌های مرتبط با برنامه هسته‌ای، بدون هیچگونه استثنا برای مراکز نظامی اجرا شود.

۴- ایران باید قبل از اجرا شدن بندهای غروب، پروتکل الحاقی را بپذیرد.

۵- قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل درباره موشک‌های بالستیک باید به موشک‌های کروز ایران نیز گسترش یابد و محدودیت برد موشک‌ها و توانایی حمل کلاهک آنها کاهش یابد.

۶- محدودیت‌های مربوط به زمان گریز یکساله باید تا زمان نامعلومی در آینده ادامه یابد و ضمنا تعریف زمان گریز هم تغییر یابد، به نحوی که در محاسبات مربوط به آن نوع و توان سانتریفیوژهای نصب‌نشده نیز در نظر گرفته شود.

مارک والاس به عنوان سخنران بعدی اهرم فشار اقتصادی علیه ایران را کلید کشاندن ایران به پای میز مذاکره برای برجام کشاند و اکنون نیز باید از آن اهرم‌ها برای مذاکره مجدد استفاده کرد.

وی با بیان اینکه فشارهای اقتصادی باعث شد کشورهای خارجی در سال‌های ابتدایی دهه ۲۰۱۰ از تجارت با ایران امتناع کنند، افزود اکنون نیز با اینکه برخی شرکت‌های خارجی با تهران قراردادهایی را امضا کرده‌اند اما بیشتر آنها به خاطر نگرانی از بازگشت تحریم‌ها، با ایران معامله نمی‌کنند.

فیلیپ گوردون به عنوان سخنرانی بعدی با بیان اینکه برجام، کاری را که برای آن طراحی شده، انجام می‌دهد، گفت اما عدم تایید پایبندی ایران به توافق هسته‌ای خطر فرو ریختن تمام آن را داشته، اعتبار آمریکا را زیر سوال برده و محدودیت‌های برنامه هسته‌ای ایران را برمی‌دارد.

گوردون با تاکید بر اینکه می‌توان هم برجام را اجرا کرد و هم با ایران مقابله کرد، افزود باید از تمام تحریم‌هایی که با برجام تناقض ندارد استفاده کنیم تا با بهای فعالیت‌های موشکی بالستیک ایران، حمایت از تروریسم و نقض حقوق بشر توسط آن را افزایش دهیم.

والاس سپس در پاسخ به سوالات مختلف نمایندگان، اینگونه پاسخ داد که تایید یا عدم تایید توافق، مسئله اصلی دولت نیست بلکه باید با رفتار ایران مقابله شود. می‌توان به توافق هسته‌ای احترام گذاشت اما به فشارهای اقتصادی ادامه دهیم تا ایران از نفوذ در منطقه دور شود.

گوردون نیز در ادامه پرسش‌های نمایندگان گفت توافق هسته‌ای، ایران را به غرب نزدیک نکرد، زیرا برای این کار طراحی نشده بود، همچنین دولت «دونالد ترامپ» مکررا به خروج از توافق تهدید می‌کند تا کنگره و متحدان آمریکا را به اعمال تغییر در برجام مجبور کند.

وی همچنین افزود: «دوست داشتیم عوامل اطلاعاتی ما ۷ روز هفته، ۲۴ ساعته در سایت‌های نظامی ایران باشند. اما خوب می‌دانید که چنین چیزی شدنی نیست. فقط یک کشور اشغال‌شده چنین چیزی را میپذیرد.»

انتهای پیام/

 

خبرگزاری فارس

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم سیاسی واقتصادی

ظریف به اظهارات جنگ‌طلبانه مقامات آمریکایی پاسخ داد
محمدجواد ظریف در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: "اقدام جنگی" یا تحریک به جنگ؟ بازمانده‌های "تیم ب" (به همراه متحدان جاه طلبشان) تلاش می‌کنند دونالد ترامپ (رئیس جمهور آمریکا) را فریب دهند و او را به جنگ بکشانند.
انتشار خبروبازتاب گام سوم کاهش تعهدات هسته‌ای ایران در رسانه‌های جهانی؛ شکست تلاش اروپا برای نجات “برجام”
اکثر رسانه‌های بین‌المللی از گام سوم ایران در مورد برنامه هسته‌ای و تعهداتش نسبت به توافق هسته‌ای به عنوان نقض مفاد برجام و کاهش تعهدات ایران نسبت به توافق هسته‌ای یاد کرده‌‌اند. در هر دو مورد اکثر رسانه‌ها درباره تصمیم ایران ابراز نگرانی کرده‌اند.
نامگذاری سال۹۸ توسط رهبر انقلاب اسلامی
رهبرمعظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سال ۹۸ را سال رونق تولید نام گذاری نمودند
عملیات تروریستی اهواز کار کیست؟ الاحوازیه یا داعش؟
حمله تروریستی اهواز جان بیش از 25 نفر را گرفت، اما همچنان مشخص نیست کدام گروه تروریستی دقیقا پشت آن بوده است. تیراندازی صبح شنبه ۳۱ شهریور به مراسم رژه نیروهای نظامی در شهر اهواز باعث شهادت دست‌کم ۲۵ نفر شد و بیش از ۶۰ نفر زخمی بر جای گذاشت.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.