سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، جواب تست دادگاه انلاین بربستر شبکه همراه اول موافقت آمیر بود در 2 ماه قبل منتشر شده است .
»   شهرستان سردشت  »   جزئیات سقوط بهمن در روستای ‘بیوران علیا’ سردشت وجان باختن 4کولبر
1,005 views
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۱۲
جزئیات سقوط بهمن  در روستای ‘بیوران علیا’ سردشت وجان باختن ۴کولبر

رئیس هلال احمرسردشت

جزئیات سقوط بهمن در روستای ‘بیوران علیا’ سردشت وجان باختن ۴کولبر

رئیس هلال احمر و سخنگوی شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سردشت گفت: سقوط بهمن در روستای 'بیوران علیا' سردشت موجب جان باختن چهار تن شد.

فایق عبدالله زاده روز یکشنبه در نشست اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سردشت، اظهار کرد

شب گذشته به دنبال حادثه سقوط بهمن در روستای بیوران علیا( سرچشمه قره دان) ۱۶ نفر گرفتار بهمن شدند که عوامل امدادی بلافاصله با اطلاع یافتن از حادثه به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات بدست آمده ۱۶ نفر گرفتار بهمن شدند که تا کنون چهار نفر جان خود را از دست داده اند ۳ نفر سالم از زیر بهمن نجات یافته، سه نفر سرپایی مداوا شدند و ۶ نفر دیگر نیز که دچار حادثه شده اند به بیمارستان امام خمینی سردشت اعزام و تحت نظر هستند .
عبدالله زاده ادامه داد: علاوه بر عوامل امدادی، از شب گذشته تا کنون تیم کوهنوردی شهرستان و نیروهای مردمی در محل حادثه حضور دارند و برای نجات افراد گرفتار تلاش می کنند.
ساعت ۸.۴۰ دقیقه شب گذشته سقوط بهمن در روستای ‘بیوران علیا’ سردشت موجب گرفتار و مدفون شدن ۱۵ نفر شد که چهار نفر از آنها فوت کردند و بقیه توسط نیروهای امدادی منطقه نجات یافتند.
روستای ۵۹۰ نفری ‘بیوران علیا’ با ۱۳۵ خانوار در حدود ۱۰ کیلومتری شهرستان سردشت قرار دارد.
شهرستان سردشت ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی است.

خبرگزاری ایرنا

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم شهرستان سردشت

نخستین جمعه بازار شهرستان بانه در شهر کانی سور افتتاح می شود
شهردار کانی سور با اشاره به اینکه نخستین جمعه بازار بانه در شهر کانی سور افتتاح می شود گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر کانی سور به عنوان پل ارتباطی شهرهای سردشت و ربط در آذربایجان غربی و همچنین سقز و بانه در کردستان این شهر ظرفیت خوبی را برای ایجاد جمعه بازار دارا است.
دکترعزیزحسنی نالوسی مشاور سیاسی استاندار آذربایجان غربی شد
با حکم استاندار آذربایجان غربی، «دکتر عزیز حسنی نالوسی» به عنوان مشاورسیاسی استانداری  معرفی شد
تیراندازی در بلوار شلماش سردشت توسط افرادناشناس
تیراندازی در بلوار شلماش سردشت (سه راه مارغان)توسط افراد ناشناس مردی را به کام مرگ برد بنابه گزارش رسیده به نالوس باس دقایقی قبل افرادی ناشناس از خودروی 3 اف یه سمت یک شهروند سردشتی شلیک کرده وحال مجروح بسیار وخیم است
فرماندار سردشت خواستار بازتعریفی از اشتغال و تحصیل دانشجویان شد
به گزارشنالوس باس به نقل از خبرنگار بُلفَت، جمع کثیری از دانشجویان در گروه هایی چند نفره که در نمادی از فارغ التحصیلی روبانی سفید رنگ را بر گردن آویزان کرده بودند با ملایمت خاصی پله های سینما قدس سردشت را بالا می آمدند تا صندلی های حاضر در سالن را پر کنند

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.