سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، جواب تست دادگاه انلاین بربستر شبکه همراه اول موافقت آمیر بود در 2 ماه قبل منتشر شده است .
»   شهرستان پیرانشهر  »   تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور قرائت شد/قاضی پور 4تذکرورسول خضری بک تذکر دادند
1,287 views
۲۷ اسفند ۱۳۹۴ , ساعت ۱۷:۰۱
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور قرائت شد/قاضی پور ۴تذکرورسول خضری بک تذکر دادند

تذکرات نمایندگان

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور قرائت شد/قاضی پور ۴تذکرورسول خضری بک تذکر دادند

محمد دهقان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 25 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
به گزارش نالوس باس قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر کشاوری،وزیر کشور و اقتصاد ، رئیس جمهور و وزیر معدن ورسول خضری نماینده پیرانشهر به وزیر بهداشت تذکرکتیی دادند

آریایی‌نژاد نماینده ملایر به وزیر نفت درخصوص گرانی گاز در مناطق سردسیر در استان همدان و روستاهای شهرستان ملایر را تذکر داد.

سودانی نماینده اهواز به رئیس جمهور درخصوص رسیدگی به وضعیت بازنشستگان فولاد را تذکر داد.

امیرآبادی و قاضی‌پور نمایندگان قم و ارومیه به وزیر کشاوری درخصوص خرید تضمینی سیب‌زمینی که در انبارها و زمین کشاورزان در حال نابود شدن است، تذکر دادند.

دهقان نماینده چناران به وزیر نیرو درخصوص تسریع در اجرای فاضلاب گلبهار، تسریع در اجرای انتقال پسماند تصفیه شده مشهد به دشت چناران برای مصارف کشاورزی، اجرای آبرسانی به شهرستان حوزه انتخابیه و تسریع در اجرای پروژه روشنایی گلبهار را تذکر داد، همچنین به وزیر ارتباطات تسریع در تامین تلفن ثابت و همراه در گلبهار و تلفن همراه در دیگر حوزه‌های انتخابیه، به وزیر جوانان درخصوص تسریع در تکمیل ورزشگاه ۱۳۰۰ نفری چناران، به وزیر کشور درخصوص تسریع در تکمیل ساختمان نیمه تمام فرمانداری و سایت اداری شهرستان‌های طرقبه و شاندیز را تذکر داد.

امیرآبادی و آشتیانی نمایندگان قم به وزیر صنعت درخصوص پرداخت حقوق کارگران معدن منگنز قم را تذکر دادند.

منظری توکلی نماینده بافت به وزیر صنعت درخصوص فعال نبودن پروژه فولاد بافت تذکر داد.

پورابراهیمی، قاضی پور و دهقان نمایندگان کرمان، ارومیه و چناران، به وزیر کشور و اقتصاد درخصوص تسریع در تعیین تکلیف وضعیت سهام‌داران و طلبکاران شرکت پدیده شاندیز پس از تایین هیات مدیره این هیات را تذکر دادند.

قاضی‌پور و دهقان نمایندگان ارومیه و چناران به رئیس جمهور و وزیر معدن درخصوص پرداخت حق و حقوق کارگران معادن زغال سنگ کل کشور را که چند ماه است حقوق دریافت نکرده اند، تذکر داد.

منظری توکلی نماینده بافت به وزیر تعاون درخصوص حل مشکل خدمات درمانی و پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد تذکر داد.

قاضی‌پور نماینده ارومیه به رئیس جمهور درخصوص پرداخت حقوق و دستمزد معلمان حق التدریس که ۶ ماه است حقوق دریافت نکرده‌اند، تذکر داد.

رسول خضری نماینده پیرانشهر به وزیر بهداشت درخصوص تسریع در تعیین تکلیف ریاست دانشگاه آذربایجان غربی تذکر داد.

سعیدی نماینده تبریز و بشیری نماینده پاکدشت به وزیر آموزش و پرورش درخصوص لزوم پرداخت سریع مطالبات فرهنگیان و بازنشستگان سال‌های ۹۳- ۹۴ را تذکر داد.

احمدی لاشکی نماینده نوشهر به وزیر ارشاد درخصوص غیرفعال بودن نمایندگی وزارت ارشاد کلاردشت تذکر داد.

طبیب‌زاده‌نوری نماینده تهران به وزیر صنعت درخصوص ورود قطعات یدکی رنو و پژوه از چین را به جای استفاده از تولیدات قطعه‌سازان داخلی اتومبیل تذکر داد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر کار درخصوص لزوم پرداخت حقوق معوقه بازنشستگان صنعت فولاد تذکر داد.

رستمیان نمایندگان دامغان به رئیس‌جمهور درخصوص عملکرد ضعیف ستاد احیایی اماکن تاریخی  تذکر داد.

پورابراهیمی نماینده کرمان به وزیر تعاون درخصوص عدم پیگیری پرداخت حقوق کارکنان شرکت زغال سنگ کرمان تذکر داد.

منظری توکلی نماینده بافت به وزیر راه و شهرسازی درخصوص احداث راه‌آهن کرمان  و دیگر شهرهای حوزه انتخابیه تذکر داد./

برای عضویت درکانال تلگرام سایت خبری نالوس باس برروی اینجا کلیک کنید

خانه ملت

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم شهرستان پیرانشهر

تصادف مرگباردرجاده پیرانشهر واشنویه جان سه نفراز اعضای یک خانواده نالوسی راگرفت
محور پیرانشهر -اشنویه ونقده (گفتار عامیانه مردم "قتلگاه ها") دراثر بی توجهی مسئولین امر با توجه به تردد سنگین روزانه وسایل نقلیه سنگین وسبک هروز شاهد بروز حادثه وجان باختن عزیزانمان می باشد به گزارش نالوس باس غروب امروز دراثر برخورد پیکان با اتوبوس سه نفرازاعضای یک خانواده جان خودراازدست داده وسه نفردیگرهمین خانواده که از سرنشینیان پیکان بودند به شدت مصدوم شدند
دکتررسول خضری:پیگیرعلت تاخیر درپرداختها هستم/ تعهد وزارت بهداشت جهت پرداخت هزینه درمان دانش آموزان شین آبادی
رسول خضری در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضیح وضعیت درمان دانش آموزان روستای شین‌آباد، گفت: حدود یک ماه گذشته جلسه ای با حضور رئیس تیم پزشکی این کودکان، هادی ایازی معاون وزیر بهداشت ودرمان به عنوان مسئول تام‌الاختیار وزیر در این زمینه، معاونان مالی و درمان وزارت بهداشت برگزار شد که در این جلسه آقای ایازی وعده پرداخت هزینه درمان معوقه این کودکان به بیمارستان را داد اما متاسفانه این منابع هنوز تحقق نیافته است.
سد سیلوه باعث مهاجرت اجباری صدها خانوار /گلایه رئیس شورای اسلامی روستای سیلوه از مردم پیرانشهر
به گزارش نالوس باس عبدالرحمن محمدی رئیس شورای اسلامی روستای سیلوه طی پیامی ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید قربان ازطرزبرخورد مردم پیرانشهر انتقاد نمود متن کامل پیام رئیس شورای روستا سیلوه بدین شرح است

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.