پنجشنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۹

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، جواب تست دادگاه انلاین بربستر شبکه همراه اول موافقت آمیر بود در 2 ماه قبل منتشر شده است .
»   اقتصادی  »   استاندارآذربایجان غربی:تمام تلاش خودرابرای رفع مشکلات اقتصادی این استان بکارخواهم گرفت
565 views
۲۰ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۴۱
استاندارآذربایجان غربی:تمام تلاش خودرابرای رفع مشکلات اقتصادی این استان بکارخواهم گرفت

استاندار آذربایجان غربی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مطرح کرد:

استاندارآذربایجان غربی:تمام تلاش خودرابرای رفع مشکلات اقتصادی این استان بکارخواهم گرفت

اعلام آمادگی صندوق توسعه ملی برای پرداخت تسهیلات به طرح ها و واحدهای تولیدی استان/ تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات اقتصادی استان بکار خواهیم گرفت

به گزارش نالوس باس به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، محمد مهدی شهریاری در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که صبح امروز با حضور دکتر انصاری معاون رییس جمهور و جانشین فرمانده اقتصاد مقاومتی در استان در محل استانداری برگزار شد، 

از اعلام آمادگی صندوق توسعه ملی برای پرداخت تسهیلات به طرح ها و واحدهای تولیدی استان خبر داد و گفت: در جلسه ای که با مدیران صندوق توسعه ملی داشتیم آمادگی خود را برای پرداخت تسهیلات به شرط توجیه پذیر بودن طرح های استان اعلام کردند که باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی همچنین نرخ بالای سود تسهیلات را مانعی برای رونق تولید عنوان کرد و گفت: نرخ بالای سود تسهیلات باعث می شود بسیاری از واحدها برای دریافت تسهیلات مراجعه نکنند لذا امیدواریم دولت در جهت رفع این مشکل تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

استاندار آذربایجان غربی به بازدیدهای خود از واحدهای تولیدی استان هم اشاره و خاطرنشان کرد: طی مدتی که در استان حضور دارم از تعدادی از واحدهای تولیدی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفته ام و برای حل آنها تلاش خواهم نمود؛ در همین راستا جلساتی را نیز با تعدادی از بانکهای عامل استان برای پرداخت تسهیلات رونق تولید داشته ایم.

شهریاری در ادامه مشکلات اقتصادی کشور را ناشی از عملکرد دولتهای نهم و دهم دانست و افزود: در دولتهای نهم و دهم علی رغم درآمدهای بسیار بالا، منابع به درستی تزریق و در بخش های زیرساختی کشور سرمایه گذاری نشد و نتیجه این عملکرد منجر به افزایش تورم، افزایش بیکاری و سایر مشکلات اقتصادی شد.

وی تصریح کرد: امیدواریم در دولت دوازهم با سیاستگذاری های صحیح، مشکلات اقتصادی ساماندهی و برای جوانان زمینه های اشتغال فراهم شود؛ ما نیز در استان تمام تلاش خود را برای تحقق این اهداف بکار خواهیم گرفت.

حضرتی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان نیز گزارشی از عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان و اسکندری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان نیز گزارشی از عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را در این جلسه ارائه کردند.

سایت استانداری آذربایجان غربی

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم اقتصادی

استاندارآذربایجان غربی:تمام تلاش خودرابرای رفع مشکلات اقتصادی این استان بکارخواهم گرفت
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دستورالعمل خرید و فروش ارز به صورت اسکناس توسط شبکه صرافی های مجاز را ابلاغ کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برای تامین کالاهای اساسی مردم با ارز دولتی، ۱۳ میلیارد دلار از محل درآمد ارزی تخصیص یافت.
تاکنون یک ریال از خزانه برای هدفمندی یارانه ها برداشت نشده درحالی که پارسال 130 هزار میلیارد ریال برای هدفمندی یارانه ها از خزانه برداشت شد.
احتمال اختلال در نرم‌افزار پست‌بانک‌ به دلیل ارتقای سیستم
برای بهبود کیفیت خدمات و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان در شعب و باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی سراسر کشور، سامانه جامع این بانک ارتقا یافته و طی روزهای آینده احتمالاً به طور موقت دچار اختلال شود.
۳بحران اقتصادی ایران/میزان بدهی دولت به اقتصاد فلج‌کننده است
وزیر راه و شهرسازی با تشریح مشکلات ساختاری اقتصاد ایران، وجود دارایی‌های سمی در نظام بانکی، بدهی‌های دولت به اقتصاد و نرخ بهره وری اقتصاد ملی را سه بحران اقتصادی کشور عنوان کرد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.