جمعه, ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، مرکز نیکوکاری خیّرین شهرنالوس افتتاح گردید در 1 هفته قبل منتشر شده است .
»   اقتصادی  »   همه وسائل نقلیه شامل خودرو و موتورسیکلت باید دارای برگه معاینه فنی باشند.
700 views
۱۳ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۵:۵۲
همه وسائل نقلیه شامل خودرو و موتورسیکلت باید دارای برگه معاینه فنی باشند.

سردار تقی مهری

همه وسائل نقلیه شامل خودرو و موتورسیکلت باید دارای برگه معاینه فنی باشند.

در حاشیه دومین نشست فصلی پلیس راهور ناجا و رونمایی از پلاک های سیاسی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: دستورالعمل اجرایی آن در دست ابلاغ است و به زودی اعلام می شود اما جزئیاتی در مورد مشمولان غائب و فراری وجود دارد که نیازمند دستورالعمل اجرایی است.

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی از الزامی بودن برگه معاینه فنی خودرو خبر داد و افزود: همه وسائل نقلیه شامل خودرو و موتورسیکلت باید دارای برگه معاینه فنی باشند.
سردار مهری گفت: براین اساس مراکز ویژه معانیه فنی موتورسیکلت که تجهیزات آنها آماده باشد؛ برگه معاینه فنی موتورسیلکت ها را صادر می کنند؛ البته مراکز معاینه فنی خودرو، موتورسیکلت را نیز معاینه فنی می کنند

سردار مهری گفت: براین اساس مراکز ویژه معانیه فنی موتورسیکلت که تجهیزات آنها آماده باشد؛ برگه معاینه فنی موتورسیلکت ها را صادر می کنند؛ البته مراکز معاینه فنی خودرو، موتورسیکلت را نیز معاینه فنی می کنند.
وی داشتن برگه معاینه فنی را برابر قانون الزامی دانست و افزود: با افرادی که این برگه را ندارند، برابر قانون برخورد خواهد شد.
سردار مهری با اشاره به شناسایی نقاط حادثه خیز در سال های گذشته  با همکاری سازمان راهداری، گفت: با بهره گیری از تجهیزات جی پی اس، محدوده نقاط حادثه خیز شناسایی و همچنان در حال شناسایی است.
وی افزود: هم اکنون ۲ هزار نقطه حادثه ساز در درون شهرها و سه هزار و ۴۰۰ نقطه در خارج از شهرها (برون شهری) شناسایی شده است.
رئیس پلیس راهور گفت: البته این عدد در گذشته هشت هزار نقطه بود که با همکاری شهرداری و وزارت راه ، این نقاط با آشکار سازی و نصب علایم، تجهیزات و سرعت کاه ها، کاهش یافته است.
سردار مهری افزود: متاسفانه سالانه ۲هزار نفر از هموطنانمان در نقاط حادثه خیز جاده ها جان خود را از دست می دهند.
وی بر هماهنگی و تعامل سایر دستگاه ها برای رفع محل های خطرناک جاده ها تاکید کرد و گفت: اگر این نقاط حادثه خیز اصلاح شود کاهش چشمگیری در تعداد کشته های سوانح رانندگی محقق خواهد شد.
رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی از ملی شدن پلاک خودروهای سیاسی خبر داد.
سردار مهری افزود: سفارتخانه ها به ویژه مسئولان دیپلمات، ۲ پلاک با رنگ زمینه آبی را دارا خواهند بود که حرف D (دی ) مربوط به سفارتخانه ها و حرف S (اس) مربوط به نشانه خودروهای سرویس سفارتخانه ها و نمایندگان برای خدمات اداری است.
وی گفت: پلاک های جدید برای ساماندهی همه دستگاه هایی که دارای پلاک هستند طراحی شده است تا پلاک این خودروها به صورت ملی تعریف شوند.
سردار مهری افزود: همه خودروهایی که در کشور تردد می کنند حتی خودروهای نیروهای مسلح صاحب پلاک ملی می شوند که این اقدام در حال انجام است و در این زمینه نخستن یگانی که در این زمینه گام برداشته است ، نیروی انتظامی است.
وی گفت: فونت این پلاک ها با فونت پلاک ملی همخوانی دارد و با هدف یکسان سازی پلاک های سیاسی، دیپلمات، شخصی و عمومی انجام شده است؛ ضمن اینکه به تدریج به سمت ساماندهی پلاک هایی می رویم تا بتوانیم در رفت و آمد آنها به صورت سیستمی به کنترل آنها بپردازیم.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، پلاک های جدید خودروهای دیپلماتیک سفارتخانه ها و نمایندگی های بین المللی سیاسی که دارای مشخصه های نوینی است؛ ۱۶ اسفند پارسال رونمایی شد که معاون فنی و مهندسی وقت پلیس راهور نیروی انتظامی در این مراسم گفته بود حدود ۲۳ هزار دستگاه خودرو سیاسی و سرویس شماره گذاری شده پلاک قدیم موجود است.
همچنین در دومین همایش فصلی پلیس راهور ناجا از فرماندهان برتر پلیس راهنمایی و رانندگی و راه استان ها با توجه به کاهش تصادفات و کشته های ناشی از آن به ترتیب از نفرات اول و دوم با اهدای لوح و جوایزی قدردانی شد.
خبگزاری صداوسیما

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم اقتصادی

همه وسائل نقلیه شامل خودرو و موتورسیکلت باید دارای برگه معاینه فنی باشند.
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دستورالعمل خرید و فروش ارز به صورت اسکناس توسط شبکه صرافی های مجاز را ابلاغ کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برای تامین کالاهای اساسی مردم با ارز دولتی، ۱۳ میلیارد دلار از محل درآمد ارزی تخصیص یافت.
تاکنون یک ریال از خزانه برای هدفمندی یارانه ها برداشت نشده درحالی که پارسال 130 هزار میلیارد ریال برای هدفمندی یارانه ها از خزانه برداشت شد.
استاندارآذربایجان غربی:تمام تلاش خودرابرای رفع مشکلات اقتصادی این استان بکارخواهم گرفت
ستاندار آذربایجان غربی به بازدیدهای خود از واحدهای تولیدی استان هم اشاره و خاطرنشان کرد: طی مدتی که در استان حضور دارم از تعدادی از واحدهای تولیدی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنها ...
احتمال اختلال در نرم‌افزار پست‌بانک‌ به دلیل ارتقای سیستم
برای بهبود کیفیت خدمات و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان در شعب و باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی سراسر کشور، سامانه جامع این بانک ارتقا یافته و طی روزهای آینده احتمالاً به طور موقت دچار اختلال شود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.