جمعه, ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، مرکز نیکوکاری خیّرین شهرنالوس افتتاح گردید در 1 هفته قبل منتشر شده است .
»   سیاسی واقتصادی  »   قائم‌مقام جامعه اسلامی مهندسین:طبق نظرسنجی‌ها اقبال مردم به روحانی کم شده
607 views
۴ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۹:۳۱
قائم‌مقام جامعه اسلامی مهندسین:طبق نظرسنجی‌ها اقبال مردم به روحانی کم شده

اخبار سیاسی

قائم‌مقام جامعه اسلامی مهندسین:طبق نظرسنجی‌ها اقبال مردم به روحانی کم شده

ناظمی اردکانی با اشاره به رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: از رئیس جمهور منتخب دو چهره نشان داده می‌شود که یک چهره غیرعاقلانه عمل خواهد کرد و چهره دیگر چهره‌ای است که ترامپ در قبال آمریکا عاقلانه عمل می‌کند.

قائم‌مقام جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه طبق نظرسنجی‌ها اقبال مردم به روحانی کم شده گفت: امروز مهمترین دغدغه اصلاح‌طلبان کاهش اقبال عمومی روحانی است.

به گزارش نالوس باس به نقل از باشگاه خبرنگاران تسنیم (پویا)

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاثیر انتخابات امریکا بر انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ گفت: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که پایگاه مردمی و محبوبیت رئیس‌جمهور سیر نزولی داشته است. البته آرای منفی که از گذشته وجود داشته می‌تواند موثر واقع شود. بنابراین این موضوع بزرگترین دغدغه جریان اصلاح‌طلب است.

قائم مقام دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد: دستاوردی که دولت مستقر اعلام می‌کرد برجام بود و امروز شاهد این هستیم که برجام در بسیاری از کارکردهایی که می‌توانست داشته باشد ناکام جواب داده است. تمدید تحریم ۱۰ ساله توسط کنگره و امضا از سوی رئیس جمهور آمریکا به این موضوع دامن زد.

ناظمی اردکانی با اشاره به رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: از رئیس جمهور منتخب دو چهره نشان داده می‌شود که یک چهره غیرعاقلانه عمل خواهد کرد و چهره دیگر چهره‌ای است که ترامپ در قبال آمریکا عاقلانه عمل می‌کند.

وی درباره بودجه سال ۹۶ گفت: بیش از ۹۶ هزار میلیارد تومان بودجه جاری کشور است همچنین ۶۳ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی است اما درباره آنچه که در مجلس تصویب شده اعضای فراکسیون امید گفتند که به کلیات این برنامه رای نخواهند داد و با این اظهارات آنها یک موضوع چالشی ایجاد کردند و دولت یا نهایتا باید از موضوع عقب‌نشینی کند و یا کلیات برنامه را با ۶۰ درصد رای مجلس تصویب کند.

قائم مقام دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین  تصریح کرد: قانون بودجه زمانی که به صورت لایحه به مجلس رفت پیش‌بینی آن رشد ۷.۴ بود اما در حال حاضر در شرایطی قرار داریم که بسیاری از واحدهای تولیدی تعطیل و شاهد بیکاری عده زیادی از جوانان هستیم و رشدی که پیش‌بینی می‌شود نشان می‌دهد که برخی مولفه‌های اقتصادی غیرشفاف است. آنچه که در بودجه سال آینده پیش‌بینی شده عمده درآمدها نفتی است و وابستگی اقتصاد کشور به نفت بیشتر شده است.

ناظمی اردکانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات اخیر مجمع استانداران گفت: هیئت رئیسه این مجمع از بدو تاسیس در اختیار اصلاح‌طلبان بود و استاندارانی که گرایش به انقلاب اسلامی دارند و مواضع ولایی داشتند تصمیم گرفتند با یکدیگر وحدت کنند و یک فهرست را ارائه دهند و با تشکیل هیئت رئیس ۵ نفره مجمع استانداران را گرایش جریان انقلابی به دست آوردند.

وی ادامه داد: جریان رقیب با زیر سوال بردن این انتخابات آن را مخدوش اعلام کرد و گفتند در اینجا جرزنی کردید اما آنها تاکنون موفق به انجام کاری علیه این انتخابات نشدند.

قائم مقام دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در ادامه سخنان خود با اشاره به فر ارسیدن نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق با رهبری، گفت: جمع کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند ۹ دی را فراموش نمی‌کنند.

 

احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»،

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم سیاسی واقتصادی

نامگذاری سال۹۸ توسط رهبر انقلاب اسلامی
رهبرمعظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سال ۹۸ را سال رونق تولید نام گذاری نمودند
عملیات تروریستی اهواز کار کیست؟ الاحوازیه یا داعش؟
حمله تروریستی اهواز جان بیش از 25 نفر را گرفت، اما همچنان مشخص نیست کدام گروه تروریستی دقیقا پشت آن بوده است. تیراندازی صبح شنبه ۳۱ شهریور به مراسم رژه نیروهای نظامی در شهر اهواز باعث شهادت دست‌کم ۲۵ نفر شد و بیش از ۶۰ نفر زخمی بر جای گذاشت.
علی اکبر صالحی :سرنوشت برجام باخطر مواجه است
معاون رئیس‌جمهوری ایران و رئیس سازمان انرژی اتمی برجام را یکی از مهم‌ترین نگرانی‌ های جهانی برشمرد و تصریح کرد: اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.
دادستان تهران: دستگیری دبیر انجمن واردکنندگان خودرو/ توقیف بیش از ۵ هزار خودرو در سلفچگان
دادستان تهران گفت: تنها در یک مورد در سلفچگان سه هزار و پانصد خودروی وارداتی که مربوط به یک شرکت است توقیف شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.