دوشنبه, ۰۵ فروردین ۱۳۹۸

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، نامگذاری سال۹۸ توسط رهبر انقلاب اسلامی در 3 روز قبل منتشر شده است .
»   اجتماعی  »   زندگی نامه دکتر محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی
1,033 views
۳۰ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۰۵
زندگی نامه دکتر محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی

محمدمهدی شهریاری

زندگی نامه دکتر محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی

محمد مهدی در عملیات ها مختلفی از جمله فتح المبین مرحله اول و سوم، رمضان، والفجر مقدماتی یک و دو، بدر و کربلا شرکت نمود. وی در اواخر دی ماه 1365 تحت تاثیر عوامل شیمیایی دشمن در منطقه عملیاتی شملچه قرار گرفت و به درجه افتخار آمیز جانبازی نائل گردید.

محمد مهدی شهریاری در سال ۱۳۴۳ در خانواده ای متدین بدنیا آمد و پس از طی تحصیلات ابتدایی و متوسطه در سال ۱۳۶۱ موفق به اخذ دیپلم گردیدوی در تاریخ ۱۵ آبان ماه ۱۳۶۰ اولین بار در حالی که یک دانش آموز دبیرستانی بود برای دفاع از مردم و کشور به جبهه های جنگ حق علیه باطل تحت عنوان نیروی رزمی داوطلب بسیج اعزام شد و تا پایان جنگ در این امر مهم شرکت فعال نمود .
همچنین در عملیات ها مختلفی از جمله فتح المبین مرحله اول و سوم، رمضان، والفجر مقدماتی یک و دو، بدر و کربلا شرکت نمود.
وی در اواخر دی ماه ۱۳۶۵ تحت تاثیر عوامل شیمیایی دشمن در منطقه عملیاتی شملچه قرار گرفت و به درجه افتخار آمیز جانبازی نائل گردید.
در اواخر تیرماه ۱۳۶۳ خانواده ایشان گلی از گلهای بهشتی را تقدیم سالار شهیدان نمود؛ برادر وی در منطقه کامیاران به درجه افتخار آمیز شهادت نائل گردید.

 


در سال ۱۳۶۷ و پس از فرمان رهبر کبیر انقلاب مبنی بر تحصیل نیروهای مذهبی و انقلابی، ایشان پس از پذیرفته شدن در آزمون در دانشکده روابط بین الملل وزارت امورخارجه مشغول به تحصیل شد.
در سال ۱۳۷۳ رسما به عنوان کارشناس در دفتر مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه مشغول بکار گشت که تحت عناوین زیر در سالهای متمادی به مطالعه و خدمت و دفاع ازحقوق ملت خود پرداخت:
– نماینده مطالعاتی در سفارت جمهوری اسلامی ایران – مراکش
– کارشناس سیاسی مرکز مطالعات آسیایی و قفقاز
– کارشناس سیاسی مرکز مطالعات اقتصاد بین الملل و انرژی
– کارشناس سیاسی سفارت جمهوری اسلامی ایران واتیکان – ایتالیا
– کارشناس سیاسی مرکز مطالعات اروپا و آمریکا
تحقیقات و مطالعات و مقالات ارزنده ایشان در مجلات مختلفی به چاپ رسیده است.
مردم شریف شهرستان های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در اسفند ماه سال ۱۳۸۶ وی را راهی دوره هشتم مجلس شورای اسلامی نمودند. وی در مجلس هشتم شورای اسلامی با توجه به سوابق، تجربیات و مطالعات خود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بود.
پس از اتمام مجلس هشتم به وزارت امور خارجه بازگشت و در سال ۱۳۹۱ به کشور آلمان مامور به خدمت شد.
در سال ۱۳۹۳ با پیشنهاد دکتر ظریف وزیر امورخارجه ایران و تایید دکتر حسن روحانی رییس جمهور محبوب، محمد مهدی شهریاری بعنوان سرکنسول ایران در فرانکفورت منصوب شد.
با مصوبه هیئت دولت در تاریخ ۱۹ مهرماه ۱۳۹۶، محمد مهدی شهریاری بعنوان استاندار آذربایجان غربی تعیین شد.

وب سایت استانداری

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم اجتماعی

۱۰ مصدوم در آتش سوزی آشیانه هواپیما در فرودگاه امام خمینی(ره)
آتش سوزی آشیانه هواپیما در فرودگاه امام خمینی(ره) ۱۰ مصدوم بر جای گذاشت.
رویکرد اقتصادی دولت تغییر کند/مجلس به تعطیلات نرود
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این که تیم و رویکرد اقتصادی دولت باید تغییر کند، گفت: مجلس به جای تعطیلات جلسه بگذارد و از تیم های کارشناس خبره بهره ببرد.
اخطارسرهنگ حسین شهریار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشنویه به هنجارشکنی مراسم چهارشنبه سوری
سرهنگ حسین شهریار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشنویه درگفتگو با مدیر سایت وکانال خبری نالوس باس ،با بیان اینکه برگزاری جشن‌های مختلف از جمله چهارشنبه سوری فرصتی برای ایجاد همدلی و افزایش تعامل اجتماعی است، افزود:
چرا رسانه‌هایمان چندان تاثیرگذار نیستند؟
رسانه‌ها نیز به همین صورت می‌توانند جریان بازدارندگی داشته باشند. همین که رسانه‌ها موضوعات را درست رصد و تحلیل کنند باعث می‌شود تا عده‌ای به خاطر ترس از برملا شدن دست به انجام هر کاری ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.