دوشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۸

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، مرکز نیکوکاری خیّرین شهرنالوس افتتاح گردید در 1 ماه قبل منتشر شده است .
»   اجتماعی, فرهنگی هنری  »   راه اندازی مهد کودک تلویزیونی/ مشکلات حضور کودکان در مهدها
572 views
۱ شهریور ۱۳۹۴ , ساعت ۲۱:۱۲
راه اندازی مهد کودک تلویزیونی/ مشکلات حضور کودکان در مهدها

راه اندازی مهد کودک تلویزیونی/ مشکلات حضور کودکان در مهدها

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی به برنامه های بهزیستی برای حمایت از کودکان برای حضور در مهدهای کودک اشاره کرد و گفت: به‌زودی مهد کودک تلویزیونی برای ارائه خدمات مهد در منزل راه اندازی می شود.

مهد کودک

مهد کودک


به گزارش نالوس باس دکتر حبیب الله مسعوی فرید در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد اقداماتی که برای جذب کودکان به مهدهای کودک از سوی سازمان بهزیستی انجام شده اشاره کرد و افزود: یکی از این اقدامات اعطای یک وعده غذای گرم به کودکان روستا مهدها و مهدهای حاشیه ای است که بدین منظور ۵۰ میلیارد تومان اختصاص داده شده است.

وی گفت: این موضوع باعث می شود کودکانی که به دلیل مشکلات اقتصادی و ناتوانی خانواده ها امکان حضور در مهد را ندارند بتوانند از این خدمات بهره مند شوند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد خانواده های دهک های پایین به دلیل مشکلات کودکانشان را به مهد کودک نمی فرستند، گفت: برای جبران این کاستی نیز برنامه ای در نظر گرفته ایم که به زودی اجرایی خواهیم کرد.

وی به راه اندازی مهدتلویزیونی اشاره کرد و گفت: مهد تلویزیونی ویژه آن دسته ای والدینی است که نه توان، نه وقت و نه امکان بردن فرزند خود به مهد را ندارند و ما این امکان را برای آنها فراهم می کنیم که در خانه از بخشی از خدماتی که در مهدهای کودک ارائه می شود با تماشای تلویزیون بهره مند شوند.

به گفته فرید، بدین منظور با شبکه های مختلف جلساتی برگزار کرده ایم و به زودی از طریق یکی از شبکه ها یک الی دو ساعت در روز، با حضور ۸ الی ۱۰ کودک و مربی مهد کودک شبیه سازی می شود و برنامه های مهد به خانواده های درمنزل ارائه می شود.

معاون سازمان بهزیستی اظهار داشت:مادران میتوانند با این روش بدون پرداخت شهریه مهد کودک فقط با خرید کتاب های معرفی شده فضای شبیه مهد را برای کودکان خود فراهم کنند البته این برنامه جای ارتباط با کودکان مهد را نمی گیرد اما باز هم برای کودکان و همچنین والدین آنها مفید است

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم اجتماعی  , فرهنگی هنری

۱۰ مصدوم در آتش سوزی آشیانه هواپیما در فرودگاه امام خمینی(ره)
آتش سوزی آشیانه هواپیما در فرودگاه امام خمینی(ره) ۱۰ مصدوم بر جای گذاشت.
رویکرد اقتصادی دولت تغییر کند/مجلس به تعطیلات نرود
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این که تیم و رویکرد اقتصادی دولت باید تغییر کند، گفت: مجلس به جای تعطیلات جلسه بگذارد و از تیم های کارشناس خبره بهره ببرد.
اخطارسرهنگ حسین شهریار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشنویه به هنجارشکنی مراسم چهارشنبه سوری
سرهنگ حسین شهریار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشنویه درگفتگو با مدیر سایت وکانال خبری نالوس باس ،با بیان اینکه برگزاری جشن‌های مختلف از جمله چهارشنبه سوری فرصتی برای ایجاد همدلی و افزایش تعامل اجتماعی است، افزود:
چرا رسانه‌هایمان چندان تاثیرگذار نیستند؟
رسانه‌ها نیز به همین صورت می‌توانند جریان بازدارندگی داشته باشند. همین که رسانه‌ها موضوعات را درست رصد و تحلیل کنند باعث می‌شود تا عده‌ای به خاطر ترس از برملا شدن دست به انجام هر کاری ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.