خدمت به مردم بزرگترین عبادت است

امام جمعه پیرانشهر

چاپ

امام جمعه پیرانشهر گفت: خدمت به مردم یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین عبادتها محسوب می‌شود و لازم است که هر فردی به میزان توان خود به دیگران کمک کند.

امام جمعه پیرانشهر

امام جمعه پیرانشهر

ماموستا مصطفی محمودی در خطبه های  نماز جمعه با تبریک هفته دولت، برای مسئولین آرزوی توفیق نمودند و افزود: حضرت امام خمینی (ره) حکومت اسلامی را بنیانگذاری نمود و ظلم و ستم را ریشه کن و دین اسلام را زنده کرد.

وی گفت: تمامی دولتهای روی کار آمده در انقلاب اسلامی خوب بوده و تمام تلاش خود را برای اعتلای هرچه بیشتر ایران اسلامی انجام داده‌اند.

امام جمعه پیرانشهر افزود: مذاکرات هسته‌ای با  شش قدرت جهانی و افزایش ارتباطات با سایر کشور ها را می توان یکی از موفقیت های این دولت (یازدهم) دانست.

محمودی بیان کرد: افتتاح طرحهای عمرانی، کشاورزی و صنعتی بسیاری در زمان روی کار آمدن این دولت نشانه آن است که اعمال تحریم‌های بسیار از سوی کشورهای غربی و اروپایی هم نتوانست جلوی اشتغال زایی و افزایش عمران و آبادانی این مملکت اسلامی را بگیرد.

وی با اشاره به آیات و روایات قرآنی گفت: خدمت به مردم یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین عبادتها محسوب می‌شود و لازم است که هر فردی به میزان توان خود به دیگران کمک کرده و از مردم دوری نکند.

امام‌ جمعه پیرانشهر تصریح کرد: مهمترین وظیفه برای تمامی دولتها و ملتها اطاعت از ولایت‌فقیه  و عمل به دستورات دین مبین اسلام است چرا که در این صورت اختلاف و توطئه‌های دشمن هرگز به نتیجه نمی‌رسد.

منبع :پایگاه خبری تحلیلی کردپیام