دوشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۸

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، هلالی که پانورامای تفرقه جهان اسلام شد/ صلاح الدین خدیو در 1 ماه قبل منتشر شده است .
»   اخبار کردستان  »   خدمت به مردم بزرگترین عبادت است
770 views
۷ شهریور ۱۳۹۴ , ساعت ۲۳:۳۰
امام جمعه پیرانشهر

خدمت به مردم بزرگترین عبادت است

امام جمعه پیرانشهر گفت: خدمت به مردم یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین عبادتها محسوب می‌شود و لازم است که هر فردی به میزان توان خود به دیگران کمک کند.

امام جمعه پیرانشهر

امام جمعه پیرانشهر

ماموستا مصطفی محمودی در خطبه های  نماز جمعه با تبریک هفته دولت، برای مسئولین آرزوی توفیق نمودند و افزود: حضرت امام خمینی (ره) حکومت اسلامی را بنیانگذاری نمود و ظلم و ستم را ریشه کن و دین اسلام را زنده کرد.

وی گفت: تمامی دولتهای روی کار آمده در انقلاب اسلامی خوب بوده و تمام تلاش خود را برای اعتلای هرچه بیشتر ایران اسلامی انجام داده‌اند.

امام جمعه پیرانشهر افزود: مذاکرات هسته‌ای با  شش قدرت جهانی و افزایش ارتباطات با سایر کشور ها را می توان یکی از موفقیت های این دولت (یازدهم) دانست.

محمودی بیان کرد: افتتاح طرحهای عمرانی، کشاورزی و صنعتی بسیاری در زمان روی کار آمدن این دولت نشانه آن است که اعمال تحریم‌های بسیار از سوی کشورهای غربی و اروپایی هم نتوانست جلوی اشتغال زایی و افزایش عمران و آبادانی این مملکت اسلامی را بگیرد.

وی با اشاره به آیات و روایات قرآنی گفت: خدمت به مردم یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین عبادتها محسوب می‌شود و لازم است که هر فردی به میزان توان خود به دیگران کمک کرده و از مردم دوری نکند.

امام‌ جمعه پیرانشهر تصریح کرد: مهمترین وظیفه برای تمامی دولتها و ملتها اطاعت از ولایت‌فقیه  و عمل به دستورات دین مبین اسلام است چرا که در این صورت اختلاف و توطئه‌های دشمن هرگز به نتیجه نمی‌رسد.

منبع :پایگاه خبری تحلیلی کردپیام

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم اخبار کردستان

معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه از اجرایی ۱۰۳برنامه شاخص درشهرستان اشنویه خبرداد
سرهنگ محمدی معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه دریک نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان اشنویه ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وتسلیت ایام فاطمیه از اجرایی 103برنامه درقالب های فرهنگی ،هنری ،ورزشی وبصیرت به مناسبت گرامیداشت دهه فجردرشهرستان اشنویه خبرداد
معاون هماهنگ کننده سپاه اشنویه از اجرایی ۱۰۳برنامه شاخص درشهرستان اشنویه خبرداد
در حوزه ادبیات مربوط به دموکراسی، ارتباطِ میان دموکراسی و رسانه واقعیت مهمیست که به صورت مشخص این سوال را در ذهن ما مطرح می کند که رسانه ها چه نقشی در نظام های دموکراتیک دارند.
پیام تبریک شورای اسلامی وشهردارنالوس به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم
شورای اسلامی شهروشهردارنالوس طی پیامی  فراررسیدن میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت محمد مصطفی (ص) راتبریک گفتند 
پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی در مورد کاهش قیمت ارز
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بازار ارز تقریبا مدیریت شده پیش بینی کرد که فضا به سمت کاهش قیمت ارز برود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.