جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس درسالن فرمانداری اشنویه برگزارگردید

چاپ

جلسه برنامه ریزی و تشکیل ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برنامه ریزی هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس  درسالن  اجتماعات فرمانداری اشنویه برگزار شدمهندس اسعدخضری فرمانداراشنویه ضمن تشریع برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس  ازمسئولین وروسای ادارات شهرستان خواست بانگاهی به عملکردمدیریتی خود درگذشته نقاط قوت وضعف خودراشناسایی وجهت خدمت به شهروندان دریغ نکنند 

فرماندارشهرستان اشنویه  با اشاره به دستاوردهای چهل ساله حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت مسئولان و دولتمردان باید در  جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی نیم نگاهی به گذشته و عملکرد مدیریتی خود داشته باشند و با تقویت نقاط قوت و جنبه مثبت عملکرد خود و شناخت نقاط ضعف با اراده ای قوی تر به پیش بروند. 
وی اظهار داشت: پس از چهل سالگی پیروزی انقلاب هیچ فرصتی نباید از دست برود و آحاد مردم و مسئولان باید در راستای آبادانی و توسعه همه جانبه کشور گام بردارند. 
وی با تبریک پیشاپیش هفته دفاع مقدس گفت: باید با برنامه‌ریزی و هماهنگی مناسب، زمینه برگزاری برنامه‌های با کیفیت در این ایام فراهم شود.
وی افزود: تمام دستگاه‌ها تلاش کنند که برنامه‌های هفته دفاع مقدس به بهترین شکل برگزار شود و عزت شهدا، ایثارگران و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به خوبی حفظ شود
وی همچنین با اشاره به بازگشایی مدارس در اول مهر به اهمیت امر آموزش و بازگشایی مدارس پرداخت و گفت : با توجه به اینکه در آستانه باز گشایی مدارس هستیم، باید تمامی دستگاههای اجرایی برای رفع مشکلات با همدلی و تعامل قدم بردارند.

خضری خاطر نشان کرد: به اهمیت امر آموزش واقف هستیم، از اینرو با رفع مشکلات حوزه آموزش و پرورش می‌توانیم شاهد شکوفایی هرچه بیشتر دانش آموزان در عرصه علم و اندیشه باشیم.
در این جلسه تعدادی از مسئولان برنامه های این ایام را تشریح کردند