دوشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۸

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، مرکز نیکوکاری خیّرین شهرنالوس افتتاح گردید در 1 ماه قبل منتشر شده است .
»   اخبار استخدامی  »   استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۴ (خبر جدید)
1,341 views
۱ شهریور ۱۳۹۴ , ساعت ۲۱:۴۳
استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۴ (خبر جدید)

استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۴ (خبر جدید)

استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۴

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

استخدامبه گزارش خبرگزاری فارس از تویسرکان، صبح امروز علی‌اصغر احمدی، دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با همراهی محمد‌مهدی مفتح، نماینده مردم تویسرکان در مجلس، بهروز کارخانه‌ای مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان، یحیی خورشیدخانی معاون فرماندار، رحمت‌الله الوندی رئیس جمعیت هلال احمر تویسرکان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از طرح‌های هلال احمر این شهرستان بازدید کردند.
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور پس از بازدید از مرکز جمعیت هلال احمر تویسرکان با اشاره به اینکه شهرستان تویسرکان دارای آب و هوای مطلوبی است، گفت: تلاش و دلسوزی برای توسعه و تقویت مسائل فرهنگی همکاران ما در جمعیت هلال احمر تویسرکان قابل تقدیر است.
علی‌اکبر احمدی با اشاره به احداث مجتمع فرهنگی ـ  ورزشی برای جوانان هلال احمر تویسرکان، ادامه داد: اعتبارات این پروژه از منابع شورای برنامه‌ریزی استان و هلال احمر تأمین شده و روند اجرای آن پیشرفت بسیار خوبی دارد.
وی با اشاره به ساختمان قدیمی هلال احمر گفت: پس از مطالعه و طراحی و بازسازی شده، حفظ ساختمان قدیمی این نهاد به عنوان یک مرکز تاریخی قابل تقدیر است.
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور به ساخت پایگاه امداد و نجات ورودی شهر تویسرکان از محل اعتبارات استانی و داخلی جمعیت هلال احمر اشاره کرد و ادامه داد: این پروژه ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم امسال به نتیجه برسد.
وی با اشاره به اینکه در مسیر بین تویسرکان و کنگاور نیازمند ایجاد یک پایگاه امداد و نجات هستیم، خاطرنشان کرد: از یک محل برای اجرای این طرح بازدید شده که به لحاظ فنی سازمان امداد و نجات هلال احمر باید آن را بررسی و جانمایی کند.
احمدی تعداد پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای را بالغ بر ۴۵۰ پایگاه برشمرد و بیان کرد: پایگاه‌های ما عمدتاً در ایام خاص با حداکثر توان خود به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی به برنامه جمعیت هلال احمر در برنامه ششم توسعه اشاره کرد و افزود: توجه به جایگاه هلال احمر و تدوین یک برنامه برای این جمعیت بر اساس استانداردهای جهانی با بررسی نیازمندی‌های پایگاهی را در برنامه ششم در دستور کار داریم.
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: ما در دنیا به خاطر روحیه خوب و بشردوستانه مردم شریف ایران در حوزه داوطلبانه، مقام نخست را داریم.
وی با اشاره به اینکه بالغ بر ۲ میلیون داوطلب، امدادگر و نجاتگر در کشور وجود دارد گفت: این تعداد داوطلب جمعیت هلال احمر خود در دنیا بی‌نظیر است.
احمدی تاکید کرد: هلال احمر در راستای برنامه‌های جهانی سازمان جوانان امداد و نجات، کمک داوطلبانه به امر بهداشت و درمان، توانمندی‌سازی حوزه‌های فرهنگی، تعمیق و گسترش فرهنگ وقف فعالیت دارد.
وی با اشاره به مشارکت هلال احمر در حوادثی که در دنیا رخ می‌د‌هد گفت: کمک به آسیب‌دیدگان در عراق، یمن، سوریه جزو استراتژی انسان دوستانه هلال احمر است.
در پایان این گفت‌وگو دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در پاسخ به سئوال نماینده فعالان این نهاد مبنی بر استخدام داوطلبانه هلال احمر، قاعده استخدام را آزمون و اعتبار دانست و گفت: براساس تصمیم اخذ شده استخدام جمعیت هلال احمر در آینده صرفاً از پایگاه‌ها و شعب خواهد بود.

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم اخبار استخدامی

آگهی مناقصات شهرداری اشنویه قابل اجرادرسال ۱۳۹۷
شهرداری اشنویه دراجرای آیین نامه 6.5.4شهرداری ها وبودجه سال 1397 از طریق مناقصهکارهای عمرانی وخدماتی خورا درقالب امانی پیمانی ودستمزدی به متقاضیان واجدشرایط واگذار میکند
آگهی استخدام دراستان آذربایجان غربی
به گزارش نالوس باس به نقل سایت استخدامی کشور شرکت های ذیل برای تکمیل نیروی انسانی خود،درصدجذب نیروی کارهستند
اختصاص ۴۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ۶ درصدی به بخش تولید روستایی و مرزی آذربایجان غربی
سهم این استان از اعتبار اطلاعی چهار درصد است که 4 هزار و 800 میلیارد ریال را شامل می شود.
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس: مسئولان از روی فارغ‌التحصیلان و جوانان ‌واقعا شرمنده‌اند
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: از روی فارغ‌التحصیلان و جوانان کشور واقعا شرمنده‌ایم که نمی‌توانیم شرایط ایجاد اشتغال و ازدواج را برای آنها فراهم‌کنیم.

یک دیدگاه برای استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۴ (خبر جدید)

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.