دوشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۸

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار و رویدادهای ریز و درشت شهرنالوس و نیز شناساندن ظرفیت های توسعه ای و سرمایه های انسانی منطقه و ایجاد محیطی مناسب در فضای مجازی برای تمام سرابی های کره خاکی از سوی ایجانب رسول علی محیوب راه اندازی شده است با استعانت از درگاه ایزد منان و به حول و قوه الهی و کمک و مساعدت دوستان و به پشت گرمی کاربران و مخاطبان فعال و بزرگوارمان پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس را راه اندازی کردم گرچه هنوز در ابتدای راهم و نقص هایم بر داشته هایم می چربد اما بسیار امیدوارم که با دعای خیر شما و حمایت های بیدریغ اصحاب رسانه و فرهنگ شهرنالوس ومنطقه بتوانم رفته رفته بر نقاط قوت خود افزوده و داشته هایی قابل قبول برای مخاطبان خود عرضه بدارم نالوس باس برای اولین باردرشهرنالوس درقالب یک وبلاگ فعالیت خودرا آغاز نموده وهمیشه خودرامدیون حمایت مخاطبین خودمیداند منشور کاری پایگاه خبری تحلیلی نالوس باس این وب سایت که با مساعی علاقمندان به عرصه رسانه و مطبوعات پایه ریزی شده خود را متعهد به رعایت منشور کاری ترسیم شده با کمک دوستان می داند و در این مسیر گام برخواهد داشت. ۱-ما ازشهرنالوس ومنطقه .استان آدربایجان غربی خواهیم نوشت و از داشته هایش ما از ظرفیت ها وپتانسیل های بالقوه و بالفعل منطقه خواهیم گفت و خواهیم نوشت البته معرفی استعدادها مختص به معرفی داشته های طبیعی و تاریخی و گردشگری نبوده بلکه جایگاه ویژه ای برای سرمایه های انسانی شهرستان اشنویه وشهر نالوس باز خواهیم کرد با ذکر این نکته که چه انهایی که درجغرافیای منطقه ماندگار شده اند و چه انهایی که در جغرافیایی دیگر ساکن شده اند اما دل در گرو شهر و زادگاهشان دارند . ۲-ما خود را شرعا و قانوناموظف به رعایت قوانین و مقرارت مندرج و مصوب جمهوری اسلامی ایران دانسته و هر انکه خواهیم نوشت در چارجوب های تعیین شده خواهد بود. ۳-همواره تلاش خواهیم کرد تا ضمن پرداختن همه جانبه به مسائل سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهر به خصوص در ایام پرهیاهوی انتخاباتی از ورود مصداقی به ان خودداری کنیم و در عین رعایت بی طرفی فعالانه ؛مسائل ریز و درشت انتخابات را رصد کنیم. ۴-۴-یکی از بخش های مهم پایگاه حبری تحلیلی نالوس باس بخش نظرات و حرف های مخاطبان فعالمان خواهد بود ما خود را متعهد به ایجاد فضایی برای همفکری گفتگو و تشریک مساعی همه سرابی ها دانسته اما از این بزرگواران نیز می خواهیم تا با رعایت مسائل قانونیُ شرعی و اخلاقی کلام و نوشته خود را با توهین و تهمت و پرداختن به نقاط مبهم و تاریک زندگی خصوصی افراد،آلوده نسازند ارادتمندشما رسول علی محبوب شماره تلفن تماس ۰۹۳۹۸۵۵۵۶۲۶و09145602660کانال تلگرام @naloosbas

Close
آخرین خبر با عنوان ، مرکز نیکوکاری خیّرین شهرنالوس افتتاح گردید در 1 ماه قبل منتشر شده است .
»   اخبار ورزشی  »   احسان در راه هاشمیان؛ آشنایی با تیم آینده حاج صفی در آلمان
972 views
۲ شهریور ۱۳۹۴ , ساعت ۱۳:۴۵
احسان در راه هاشمیان؛ آشنایی با تیم آینده حاج صفی در آلمان

احسان در راه هاشمیان؛ آشنایی با تیم آینده حاج صفی در آلمان

بوخوم صدرنشین فعلی بوندس لیگا دو از جمله تیم‌هایی است که شانس زیادی برای بازگشت به سطح اول فوتبال آلمان را دارد. شاید پیوستن به بوخوم برای مدافع-هافبک ملی‌پوش فوتبال ما یک شانس مجدد برای رشد هر چه بیشتر باشد.

1184488_918

چند روزی است که گفته می شود یک تیم آلمانی امسال احسان حاج صفی را می‌خواهد و سپاهانی‌ها گفته‌اند قصد ندارند سنگ جلوی پای بازیکنی بیندازند که قصدش پیشرفت است. هافبک-مدافع چپ نصف جهانی‌ها طی زندگی فوتبالی‌اش همواره هر آنچه در توان داشته برای سپاهان «خرج» کرده و حالا قصدش تجربه شرایطی متفاوت است.

هرچند هنوز به طور رسمی نامی از تیم آلمانی منتشر نشده اما منابع نزدیک به سپاهانی ها خبر درخواست بوخومی ها برای حضور این هافبک ملی پوش ایرانی در اردوی خود را تایید کرده اند. به همین بهانه شرایط این تیم آلمانی در لیگ دوم آلمان و بازیکنانی که احتمالا رقبای احسان در تیم جدید هستند مورد بررسی و تحلیل قرار دادیم:

بوخوم صدرنشین فعلی بوندس لیگا دو از جمله تیم‌هایی است که شانس زیادی برای بازگشت به سطح اول فوتبال آلمان را دارد. شاید پیوستن به بوخوم برای مدافع-هافبک ملی‌پوش فوتبال ما یک شانس مجدد برای رشد هر چه بیشتر باشد.

تیم بی‌ هلی‌کوپتر

اینکه آیا سپاهانی‌ها در نهایت راضی به جدایی احسان از تیم‌شان شوند یک نکته است و اینکه این بازیکن – حالا باتجربه- در آلمان چه راه دشواری برای رسیدن به ترکیب اصلی بوخوم را دارد نکته‌ای دیگر.

بوخوم صدرنشین فعلی بوندسلیگا ۲ فصل قبل عملکرد جالبی نداشت تا در نهایت پس از ۳۴ هفته تنها با ۹ پیروزی و ۱۵ تساوی ۴۲ امتیاز بگیرد و یازدهم شود.

تیمی که زمانی از وحید هاشمیان در پیشانی خط حمله‌اش بهره می‌برد و مهاجم ایرانی‌اش با لقب هلی‌کوپتر گره‌گشای کارش بود، در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۴ بوندس‌لیگا دو، هلی‌کوپتر نداشت تا با تفاضل گل ۲- عملکردش در هر دو فاز هجومی و دفاعی قابل نقد باشد. گفتنی است مهدی مهدوی کیا هم سابقه حضور در تیم بوخوم را دارد.

هت تریک پیروزی

با تمام این اوصاف تیمی که فصل جدید را با هت تریک پیروزی مقابل پادرن بورن (یک-صفر) دویسبورگ (۳-صفر) و فرایبورگ (۳-یک) آغاز کرد با تفکرات دگرگون شده وربیک هلندی نشان داد اسبش را برای بازگشت مجدد به بوندس لیگای یک زین کرده است. سرمربی سابق هر نوین، AZ آلکمار و نورنبرگ قصد دارد با فراغ بال در تمام پست‌ها دستش پر باشد و جذب احسان حاج صفی ایرانی یکی از برنامه‌هایی است که می‌تواند در جناح چپ خیال وربیک ۵۳ ساله را آسوده سازد. کادر فنی بوخوم در جناح چپ دو مدافع و هافبک اصلی خود را انتخاب کرده و این سبب می‌شود احسان به‌عنوان آلترناتیو این دو نفر پای به اردوی بوخوم بگذارد.

همبازی دانیال داوری رقیب اول

اولین رقیب احسان حاج صفی در جناح چپ بوخوم تیموپرتل ۲۶ ساله است. مدافع چپ ۱۸۶ سانتی‌متری که در تمام بازی‌های این فصل ۹۰ دقیقه حضور ثابت داشته است.

تیمو که در روز پیروزی ۳ بر یک برابر فرایبورگ با شماره ۲۴ یک کارت زرد گرفت، سابقه خیلی روشنی در بوندس‌لیگا یک ندارد.

این بازیکن در فصل ۱۱-۲۰۱۰ فوتبال اتریش پیراهن اشتروم گراتس را طی ۲۰ بازی پوشید و ۱۷۴۰ دقیقه برای این تیم به میدان رفت. پرتل پیش از این در فصل ۰۹-۲۰۰۸ بوندسلیگا اصلی ۱۸ دقیقه برای وردربرمن بازی کرده بود. تیمو بهترین فصل فوتبالی‌اش را با اینتراخت برانشوایگ پشت سر گذاشت. این مدافع آلمانی در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳ بوندس لیگا همراه با دانیال داوری در بالاترین سطح فوتبال‌ کشورش ۱۱ بازی انجام داد و ۷۴۱ دقیقه شانس بازی پیدا کرد.

پرتل فصل قبل در بوندس لیگادو برای بوخوم ۲۶ بازی انجام داد و ۲۵ مرتبه با نظر کادر فنی وارد ترکیب اصلی تیمش شد. تیمو طی ۲۱۳۹ دقیقه ۹ مرتبه کارت زرد گرفت و البته گلی نزد.

مارکو راست پا مشکل دوم

هافبک یا بهتر بگوییم گوش چپ بوخوم مارکو ترازینیو ۲۴ ساله است. مارکو آلمانی در سیستم ۱-۳-۲-۴ تیم یکی از مردان فاز هجومی در میان ۳ هافبک خط سوم است.

مارکو در تمام بازی‌های فصل گوش چپی بوده که با شماره ۱۰ به میدان رفته و بد کار نکرده است. ترازینیو فصل قبل ۲۹ بازی برای بوخوم انجام داد در حالی که ۱۷ مرتبه وارد ترکیب اصلی شد و ۵ گل زد.

این هافبک – مهاجم راست پا در نقش یک مهره تهاجمی به تیم آلن که سقوط کرد،‌ در هر دو بازی رفت و برگشت گل زد. مارکو سه گل هم به نورنبرگ، FSV فرانکفورت و اینتراخت برانشوایگ زد تا جایگاهش برای حضور ثابت در لیگ جدید محکم‌تر شود.

جالب اینکه ترازینیو هم مثل تیموپرتل سابقه زیادی در بوندس لیگا یک ندارد. این هافبک-مهاجم دو فصل با هوفنهایم حضور در بالاترین سطح فوتبال آلمان را تجربه کرد اما فقط ۲۹۰ دقیقه شانس بازی پیدا کرد.

مارکو فصل ۱۳- ۲۰۱۲ هم ۱۵۷ دقیقه‌ پیراهن نورنبرگ را در بوندس لیگا پوشید و سال بعد فقط ۴۲ دقیقه این شانس را پیدا کرد.

موضوعات قالب خبری مکس نسخه چهارم اخبار ورزشی

لطیف دانشمند /نایب قهرمان مسابقات مچ انداز ی کاپ آزادآسیادرقزاقستان
لطیف دانشمند نماینده کشورمان درتورمنت جهانی مچ اندازی کاپ آزادآسیا درکشورقزاقستان دررشته راست دست مدال نقره رابدست آورد وییک از دونمایندگان استان دراین مسابقات بود وتنها مدال آور استان آذربایجان غربی از مسابقات ...
استقبال مردم شهرنالوس  از قهرمان لطیف دانشمند به روایت تصویر
به گزارش نالوس باس لطیف دانشمند در مسابقات مچ اندازی کاپ ازاد آسیا که درکشور قزاقستان برگزار گردید توانست مدال نقره این مسابقات راکسب نماید
اسپانیا مانع  حماسه آفرینی دیگر نوجوانان ایران درجام جهانی شد
یم فوتبال نوجوانان ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام جهانی نوجوانان از ساعت ۱۵ امروز یکشنبه به مصاف تیم اسپانیا رفت که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود اسپانیا به ...
در آخرین رده‌بندی برترین تیم‌های ملی فوتبال جهان در سال ۲۰۱۶، تیم‌ ‌ملی ایران در رده بیست و نهم دنیا قرار گرفت
در دوم دی ماه، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال از میزبانی ایران در دو رویداد مهم فوتبال ساحلی برای اولین بار خبر داد و همچنین از آماده شدن مدارک میزبانی ایران برای جام جهانی فوتسال ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.